Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno LoL - jak hrát s kámošem?

Ahoj, potřeboval bych pomoct se hrou League of Legends ;-) jelikož jsem začátečník a chtěl bych mít ve hře kámoše - normálně mám ho ve friendu, dám clasicc - twisted - normal dole vyberu Party abych ho přijal invitnu ho dám start game ale furt to jenom hledá a nic víc :-) neví někdo co stím? díky

Zdravím,

jediná možnost je čekat. Záleží na tom, jaký máte level. Obecně platí, že nižší levely hrají pouze 5v5 (Summoner´s Rift), a tak hledání matche 3v3 trvá déle. Delší doba čekání je dána i tím, že jste 2. Kdybys byl sám, našel bys match rychleji. Stejné by to bylo, kdybyste byli čtyři kamarádi a chtěli hrát 5v5. Čekali byste relativně dlouhou dobu.