Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Celestial MT2

Čau, tohle bych chtěl jen jako pokec (you don't say :D) o serveru .. možná že tu bude málo odpovědí ale i tak si chci pokecat.
Jestli tam hrajete, tak uveďte(nemusíte) :

Class:
Lvl:
Říše:

Class: Válečník, Sura, Šaman, Ninja
Lvl: 1-255
Říše: Chunjo (žlutá), Shinsoo (červená), Jinno (modrá)

Kdyžtak napiš jestli se ti líbil :P

Ne, není to přes hamachi. Stáhneš klient a hraješ :) stránka zde : S1

Je to německý server, ale můžeš si přeložit stránku do češtiny.. Ale pokud aspoň trochu rozumíš německy tak nemusíš :D Hraje tam více než 80,000 Čechů.