Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PS3 vs. XBOX360 - "jedinečné" hry pro danou platformu

Ahoj všem,

jelikož se blíží nástup nové generace konzolí, tak uvažuji, že koupím starší, pokud budou ceny stát za to. Vlastním PC na kterém hraju hry, konzoli si chci koupit kvůli pár hrám, které na PC nevychází a nevím zatím pro kterou herní konzoli se rozhodnout. Kdysi jsem měl PS1 a teď mám PS2, ale Xbox jsem nikdy neměl. Tak třeba PS3 bych si koupil kvůli Gran Turisma a Uncharted a Xbox kvůli Forzy Motorsport. Tekken a NHL vychází už na obě konzole jak jsem se díval. Znáte ještě nějaké dobré hry, které jsou pro jednotlivé konzole "jedinečné" (nevycházejí na jiné platformě). Díky za tipy.

Chlapi, tak jsem si moc nepomohl :-D

Sony Playstation 3 Xbox 360

NHL NHL
Tekken Tekken
Gran Turismo Forza Motorsport
Everybody's Golf Crackdown
inFamous Dead or Alive
Uncharted Project Gotham Racing

Na PS3 mě nejvíc láká Uncharted, na Xboxu zase Forza. Na PS3 je zase ten Everybody's Golf taková blbůstka, možná něco takového bude i na PC, takže ještě popřemýšlím ale pomyslné misky vah se převažují na stranu Xboxu. Rozhodnutý ještě nejsem.