Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno GTA IV Problém - Nespustí se

Zdravím, mám problém s GTA IV, když ve Steam knihovně kliknu na Hrát GTA IV tak obrazovka zčerná, pár vteřin je vidět, načítání na šipce myši a potom konec, už jen tma.

Zkoušel jsem Stáhnout a nainstalovat GFWL, ověřil jsem integritu mezipaměti hry i nainstaloval znovu ovladače, stále beze změny.

Nevíte někdo prosím, jak to už konečně na dobro vyřešit? Pamatuju na časy, kdy jsem hru hrál Warez a byla hratelná během 10ti minut, s tímhle už se tu trápím skor rok :D

Abych nezapoměl, Moje setava je

OS - Win 8 Enterprise x64
MB - M5-A99X-EVO
CPU - AMD-FX 8120 3.9GHz
RAM - Corsair Vengeance 8 GB DRR3
GPU - ATI RADEON HD 7850 2GB OC EDITION
PSU - Corsair CX600
HDD - Seagate Barracuda 7200 500GB

Mám podobný problém, ale na Win7. Spustím Social Club, dám play, po chvíli vyskočí černé okno (d031f2d80b) a nic. Zkusil změnit kompatibilitu v souboru LaunchGTAIV na win xp sp3. S tím jsem se dostal do hlavního menu, kde mi hra ovšem oznámila, že nejsem přihlášen (a přihlásit se mi ve hře nepodařilo) a hra spadla při zobrazení jména první mise (GTA IV fatal error: WTV190). GFW marketplace nejde spustit (Požadovaná součást systému Windows je v počítači zakázána), zkusil jsem podle návodu přeinstalovat IE, Windows Essentials a GFWL, ale nic nepomohlo.

Vždy mě zajímalo jaké by to bylo prorazit rukou monitor a poslední dobou od toho nejsem daleko.

Pokud má někdo řešení, děkuji za odpověď :)