Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Novy notebook + rozjeti BF3 a BF4

Dobry den,
potrebuji nejaky notebook na kterem bych hladce rozjel BF3.
Na ruznych forech doporucuji ruzne notebooky, ale mym financnim castkam nevyhovuji.
Vim ze je to velmi malo ale potrebuji slusny notas max. do 20.000 kč
V budoucnu si chci koupit BF4. Jestli byste dle Vasich zkusenosti nejaky kvalitni notas doporucili, prosim odpoved.
Omlouvam se za pravopisne chyby, ale pisu z ne moc dobreho mobilu.
Dekuji za pochopeni, BilyCZ

Skoncilo to tak ze zadne stehovani nebude, a jsem pro stolni PC
akorat ze je spatne ze neni zrovna zatim financni obnos a pocitac potrebuji co nejrychleji
muzu se pohybovat v cene 12-13 kilo pokud se nic za tu cenu kde bych rozjel BF3 na tak stredni grafiku nenajde, tak dam opravit stary PC a cena je 5-6 tis ma spatnou zakladovou desku ale mimo to opravar mluvil neco o zkorodovanych castech a ze vydrzi max. 1 rok