Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Assassins Creed 4

Tak co říkáte na grafiku a gameplay a boj ? watch
osobně si myslím že to nebylo až tak špatný vydat pokračováni ... ale nemůžu se zbavit myšlenky téhle že v týmhle dílu oživý Desmonda .. třeba to tak bude fakt..

Kdyby to skončilo Revelations dílem jenom tak by to postrádalo smysl ... na konci to ukazovalo jak se dostal s toho animu to místo kde začína 3 to by nemělo smysl kdyby to skončilo v 3 to aspon zakončili.. a teď to zase chcou rozjet.. jako kdyby to bylo nějaky zasrany CoD !!

OMG, z takových lidí jako ty se mi motá hlava. Mohli to ukončit Revelations kdyby chtěli, ale zjistili, že je to dojná kráva, tak na rychlo spíchli další díl a dva další připravují - ne, zadarmo ne, ale buď ať přidají a kvalitě, nebo uberou na ceně! 1200 Kč bych za AS 3 nedal ani náhodou!
Navíc nechápu, proč jsi na něj tak bezdůvodně vyjel, když má pravdu.

:-D ty máš dost magore. Kolik ti je? 12? Chycenej assassinem... Jednou píšeš že je to jak COD, pak se opřeš do někoho, kdo s tvým výrokem souhlasil. Hrozně moc si protiřečíš. Nehledě na to, že tvoje topicy o Assassins Creed jsou nikterak přínosné a nic neříkající.
/jestli tě AC tak moc baví, najdi si pro diskuzi příslušné fan forum