Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem BF3 lagy a propad FPS

Ahoj.Mam takovej problem.Koupil jsem si novou grafiu(GTX 650Ti) a u BF3 mam celkem lagy ze ...no proste lagy...serverama to neni netem taky ne.Predtim jsem mel 9800GT OC a slo to v pohode...ostatni hry mi jdou daleko lip(Far Cry3 Crysis 1-3)
Nevite cim to?Jinak hraju to na low.

Popiš ostatní komponenty, ať se tu neplácáme na suchu.

...znám lidi, co si myslí že když chtějí hrát hry, tak stačí dát do kancelářského PC Grafiku za 7000,- a pojede jim všechno na Ultra High :D

A pak z toho vychází obdobná kombinace jako: Intel Celeron X GTX 670 :)