Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejlepsi graficka karta do 3000 kc

Ahoj, potřeboval bych od vás poradit jakou nejlepší grafickou kartu do 3000 Kč aby to zvládlo nejnovější tituly na full.
Jak jsem se tak díval tak asi v téhle cenové kategorii prosperuje GTX 650, HD 7750 a HD 7770 a jestli to bude AMD nebo Nvidia je jedno ;)
Předem děkuji za odpověď

tak na výšku se to snad vejde ne? je to dvojslot, budeš mít pod tou graf. kartou ještě jinou kartu? pokud ne, tak nevidím problém, že by se to nevešlo... (nebo je to nějaký atypic PC od HP? chtělo by to spíš fotku vnitřku celé PC skříně). Přinejhorším ta karta jde vrátit v rámci 14-ti denní lhůty bez udání důvodu.

Ne pod ní žádná další grafika nebude, ale spíš jsem tím myslel různé konektory nad ní .Ne atypic pc od hp to není na výšku to má cca 40 cm na délku cca 37 a na šířku asi 16 cm (mini tower myslím)..

https://www.google.cz/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&sou rce=images&cd=&docid=uVwO74q7EUYtTM&tbnid=LKydRK9c BHsbzM:&ved=0CAUQjRw&url=http%3A%2F%2Fh10025.www1. hp.com%2Fewfrf%2Fwc%2Fdocument%3Fdocname%3Dc029782 78%26lc%3Den&ei=ZdxdUZv7Oo3BtAaDsYGYDg&bvm=bv.4477 0516,d.Yms&psig=AFQjCNHHyQrMnFb20ExZ3-xbWDQWb1FX4A &ust=1365192141725034