Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gothic 3 seká se na mém notebooku !

Ahoj tak jsem si po dlouhé době nainstaloval hru Gothic 3 ale je tu problém na mém notebooku se seká a to na plné detaili
hra má požadavky tyhle .
Doporučené
- paměť 1,5 GB
- procesor 3GHz Intel Pentium 4
- grafická karta 256 MB a lepší
Hra vyšla v roce 2006 není ani náročná
ale na mém notebooku se prostě seká
Windows 7 64 bit home premium
6gb ram
intel core i5 2410m
hd6770m 2 Gb
počítač i hučí
někdy i ne příliš nenáročných aplikacích
teploty byly kolem 67 stupnů.
Obrázek jsem přiložil

tato hra bohužel zkazila chut mnoha hráčům, protože to měla být perla...i mě se to občas výrazně drbne a to mám i vše aktualizované, PC celkem nabité na tyhle požadavky a někdy když se běží, tak se to prostě na půl sekundy drbne, je to hrozný a je to velká škoda...a nezměnily na tom nic moc detaily...s hlučností je to normální, tahle hra toho "žere" nějak moc :-) doporučuji "nadstavbu" risen 1 a risen 2, arcanii bych ani neinstaloval jesli jsi ji jeste nezkoušel :) to jsou vyhozené peníze, na druhou stranu,ta se mi vubec nesekala :D

jj já tu hru mam taky rád, kdyz jsem jí nadšene pustil na kompu, který byl dost slabý a hned ten první hromadný boj skřetů tak se mi to sekalo a nadával jsem, na to jak jsem se na to těšil :-D ale je to supr,kdyz se odstranily bugy tim CP,tak to bylo fajn..bohužel ta technicka stránka neni dobra...ale proste headshoty, pohyb mrtvých zvířat,to bylo super na tu dobu (ve srovnání samzřejmě s G2 po této stránce)...já jí hral nekolikrát...možná máme až moc dobré počítače na tu hru :)