Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Minecraft mod?

Zdravím, mám takovej dotaz, hraji technic pack 1.4.7 minecraft verze, chci se zeptat v jakém modu je taková ta chestka a jak se jmenuje, nahazíte do ní předměty, ona je zničí a vytvoří vám z toho energii pomocí které si můžete vyrobit např kopii diamantu. Moc děkuji za odpověd. Stačí mi jen jméno modu.

Je to Energy Condenser z již zmíněného módu Equivalent Exchange. Je pouze v původní verzi 1.2.5 pro tekkit classic. Celý ten mód je prakticky pouze o duplikaci itemů. A je hodně špatně udělaný zejména vzhledem k EMC hodnotě jednotlivých věcí. Proto byl mód autorem kompletně předělán a tyto itemy už v něm nenajdeš.