Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CSGO low fps na vykonem PC

Zdravím,

mam malej problém. Když si chci zahrát csgo tak mam cca 60-120 fps na prázdné mapě. V options mam zapnuto multicore rendering. a grafiku na low

gtx 660
8gb ddr3
msi h77 g43
i5 3570

Nevíte co s tim? Za každou radu budu velice vděčný. + BF3 na 1366x768 hraju na ultra mp při 64 lidech tak cca 50-90

Nikdy jsem ve hrách neměl více jak 75 fps (díky zapojené V_S) a potřebu mít více nechápu.
(hry jsou kvůli hře a ne honit nějaké přiblblé číslo, ale si je jiné doba čím více fps, nejméně tak "400", je to správné hraní)
Daleko důležitější je údaj o minimum fps/propady, to totiž ovlivňuje zda pojede hra bez "kotrmelců/seků" a plynule.

slušně si zahraješ na public serveru, ne zápasy a turnaje. Je vidět, že jsi cs nikdy nehrál trochu na úrovni tak nevím proč se tu o tom tolik rozkřikuješ
komentář jednoho hráče z nejlepšího cz/sk CSGO týmu, když reagoval na negativní reakce na jeho hru: "k tomu ti reknu jen jednu jedinou vec .. a to ze na techhle fps mapach nic jinyho delat nez tohle nemuzu.. aimuj s 60fps kdyz tirashujou vsude smoky .. ale netrapi me to.. vim ze na lance prevysuju aimem vetsinu eu sceny a to mi staci"

Když mi můj kamarád řekl, že na CS:S ideálně 400fps, myslel.jsem si, že je to vůl. Příjdu na jeden ze serverů a tam se dva hráči dohadovali, jak správně nastavit config, aby to jelo na 500FPS...
Oni to hrají na Nasa PCčkách na LOW s menším rozlišením pro co nejvyšší FPS a já to hraji na HIGH na mé plečce. Moje FPS - 60, snižovat kvalitu hry jsem líný.

Ahoj :) dík za reakci. Ja mam problem s tim že na prázdné mapě, na serveru sám mam propad třeba i o 50 FPS. A to když mam mín jak 60 fps tak se mi myš už chová jinak. A co se recoilu týče tak taky a na oko to není oc příjemné. Nejsem hráč co by potřeboval mít 10000 FPS. Jde mi jen o to abych měl ty FPS stále třeba na 150 za každé situace. Když jsem při CW držel rampu, tak hazeli flashe hečka smoky a nemohl jsem se hnout z místa. Např v 1.6 si s 60 FPS nezahreješ. Myš plave, recoil špatnej. No a na starem PC jsem měl na prazdne mapě fps kolem 300 (jen přirovnávam) Měl jsem tam asus p5k se/epu 4gb ddr2 q6600 2.4ghz 5770 vapor-x.

Pokud pominu srandovní hru která potřebuje 100fps aby se dala vůbec hrát,
tak je s podivem, že sestava která je skoro o 50% výkonnější nežli tvoje staré PC má problémy.
Sestava s HD 5770 umí okolo v 3D Mark 06 15 000 bodů.
Sestava s nV 660 okolo 23 000 bodů.
(zkus to otestovat v základním nastavení 3D Mark 06 Basic)
Takže problém můžou byt ovladače desky (chipset), g.karty nebo rozhašený OS.

Mno tak to je snad za trest. Ja si myslím že ta hra není ještě uplně optimalizována na tydle typy grafickejch karet a v následujících dvou nebo třech updatech to fixnou. Tak ti moc děkuju za rady a za čas. Měj se fajne a hezkej den!