Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Steam GTA IV nejde spustit

Ahoj, přez službu steam jsem si koupil GTA IV a vše nainstaloval. Jakmile chci GTA IV spustit vyskočí mi okno s Rockstar Social Club a chce po mě přihlášení. Už jsem se tam zaregistroval a vždy když tam zadám e-mail a heslo tak to okno zmizí a nic se neděje hra se ani nespustí. Nevím v čem by měl být problém a tak píši tady, jestli možná už tady s tímto problémem máte nebo jste měli problém. Jen tak pro info mám Windows 8 32 bit.
Děkuji za rady

Ten Windows LIVE jsem nainstaloval ale při pokusu spustit mi to vypisuje chyby typu, že v Microsoft.net framework chybí mscoreei.dll a ani opětovnou přeinstalací mi pořád nejde spustit GTA IV a ani windows live.

Dobrý den, mám podobný problém. Nainstaloval jsem si hru přes steam a při spuštěná mi naskočí hláška ať si založím Xbox účet, ten jsem si založil, ale když dám spustit hru tak se vůbec nic neděje, mám windows 10, děkuji za rady.

Je tam všetko priamo napísané(preklad Google):
Náplasť GTA IV
Opis: Opravuje mnoho chýb, pridáva doplnky konzoly a oveľa viac:
HLiveLess (+ ASI Loader) - odstraňuje GFWL a umožňuje lokálne uloženie bez prístupu k službám.
Rádiové ikony HQ - pridáva farebné logá rozhlasových staníc v hre, ktoré sú podobné tým, ktoré sú v ponuke pauzy.
Grafické opravy chýb - toto vylepšenie opraví mnoho grafických chýb, ktoré sú v GTA IV a EFLC.
Vylepšenie letovej trasy lietadla - tento spôsob zmení trasy 747, ktoré sa okolo mesta Liberty, aby realistickejší pocit v hre.
Grafická úprava generálneho riadenia Visualivu pre Grand Theft Auto IV vám prináša úplne obnovený časový cyklus a vylepšenú korekciu farieb, ktorá vám prinesie istý život do Liberty City, rovnako ako pevný renderovací kód, takže vaše hranie bude hladšie.
IV / EFLC Radio "downgrader" - vráti všetky odstránené rozhlasové stanice pred 26/04/18.
IV Opravy a vylepšenia - fan-made neoficiálna výročia aktualizácie (skoré beta).
Mnoho iných drobných úprav a úprav ich parametrov.

Inštalácia: jednoducho rozbaľte všetok obsah archívu GTA_IV_Reborn_Patch.7z [mega.nz] (1,25 GB) v hernej zložke a súhlaste s náhradou.

Takže stiahni si archív GTA_IV_Reborn_Patch.7z a postupuj podla popisu