Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem APB:reloaded - pokec

PRO TY CO TO HRAJÍ, pokec vlákno.

Zajímalo by mě, co znamenají některé staty ve hře, například u zbraně je stamina damage, hard damage a healt damage, ale co to znamena?

NEktere funkce me stve ze jsou absolutne nevysvetlene. Napriklad: jsem polda, nemam zadnou misi, ale potkam kriminalnika co ma u jmena znacku pout/zelizek, ale nemuzu ho zatknout, nebo alespon nevim jak, ani zabit, prejet, nic. Nevis cim se to dela?

Ja si teda odpovim sam po tydnu nabirani zkusenosti :-)

1/ Healt damage - poskozeni hracum, Hard damage - poskozeni autum, Stamina damage - sance na stun hracum
2/ Kdyz criminal dela rutinu, muze ho polda zatknout, ale alespon jeden z nich musi mit max prestiz (5 hvezd)
3/ Premium uz preslo tak to uz neresim :-)