Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc se mi vypne při hraní her

Jakmile jdu hrát jakoukoliv hru, vypne se mi pc. Dřív jsem mohla hrát spoustu her a nic se s tím nedělo, pak jsem všechny hry odinstalovala a některé znovu nainstalovala a hry se mi začali vypínat. Počítačům vůbec nerozumím... Nevíte, prosím, čím to může být.

Pokud vůbec počítačům nerozumíš, bude asi zbytečný z tebe tahat HW konfiguraci a chtít po tobě, aby ses dívala do útrob stroje, takže to vypadá tak, že to budeš muset někomu svěřit.
Mimochodem - je to stolní počítač, nebo notebook?