Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno battlefield 3 origin ID

zdravim dnes som kupel BF3 pri vloženi CD všetko išlo robel som všetko podla navodu no sekol som sa u registracie u origin
pri registracii odomna pitalo ID čo je napisane na DVD no po zadani my piše toto
" Sorry, this Origin ID is already taken. "
pokial to chapem spravne ID je už použivane takže čo mam teras robit ???
hra bola v nepoškodenom obale da sa to vyreklamovat ???

dal so DVD do mechaniky zvolel som jazik dal instal kde sa začal inštalovat origin potom sa ešte aktualizoval
dalej sa my spustela tabulka s origin kde chcelo aby som sa prihlasel kedže tam učet ešte nemam dal som create an account
tam som zvolel Date of Birth a Country dal som dalej
ako dalšie to pitalo Origin ID, Password, Confirm Password a Email Address

na jednom DVD je jeden kod a na druhom dvd je dalši kod obi dva rovnake až na jedno čislo vnom skušal som oboje

Pomohlo by keby si písal ako človek, nie ako sfetovaný polodement.
Podla toho čo som rozumel si napísal CD key tam kde máš napísať meno aké chceš používať na Origine. CD key zadáš až po registrácii.

Origin ID, Password, Confirm Password a Email Address

Sice tu hrůzu nemám, ale prostě tam vyplň:

Origin ID - tvůj nick v Originu (třeba "miky265")
Password - heslo k účtu Originu (třeba ("pass1")
Confirm Password - heslo opíšeš ještě jednou
Email Address - zadáš pravý e,ail, ke kterému máš přístup. Tam to možná příjde link na aktivaci tvého Origin účtu.

Až bude hotovo, přihlásíš se (miky265/pass1) ke svému účtu a teprve pak začneš instalovat a aktivovat zakoupené hry (jejich s/n). Takto to má Steam či GameFly; Origin na tom bude určitě podobně.