Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Steam funkce přidání her do knihovny

Prosím ,mohl by mi někdo poradit?
Mám takový hloupý dotaz, mám ve svém steam profilu zakázaný steam cloud a ,ještě aby se nic neukládalo do počítače.
Mám to proto ,že za týden budu mít nové pc a nechci , aby se cokoliv ukládalo.
Jenom si chci do svého účty aktivovat hry a hrát je bez uložených pozic ,abych to měl čistě jenom na tom novém pc.
Můžu si normálně aktivovat hru, když mám vše zakázáno ukládat na počítači a cloudu, nebude to mít nějaké následky?
A kam se ty aktivované hry ukládají? Jsem nováček a nerozumím to mu,za každou informaci budu vděčný.

Na nový PC nebudeš své hry aktivovat. Prostě se přihlásíš na Steam svým jménem/heslem a vlastněné hry se ti tam v Knihovně objeví. Používáš-li SteamGuard, budeš muset ten nový PC verifikovat (do mailu ti příjde heslo).

Ve steamu nastavení je políčko-účet: A hned dole pod změnou emailu a hesla, je okýnko "Neukládat informace z účtu na tento počítač".
Myslím, že to je kvůli veřejných pc třeba v kavárnách apod.
Důvodem neukládáním je, abych mohl hrát úplně s čistým kontem na tom novým pc , jsem magor, ale jde o pocit ,že jsem nezanechal žádné stopy
od mého účtu. Já vím že si to můžu smazat z program files , ale jistota je jistota.

Jestli myslíš kam se ukládají cd-klíče respektivě odemčený hry v profilu.
Tak to nemusíš mít obavy,hry odemykáš na jejich servrech a nemá to nic společného s lokalníma souborama,jestli myslíš to.