Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem se sekáním her na dostatečně výkonném notebooku

Mám velký problém s funkčností her na mém notebooku. Mám HP pavilion G6 notebook PC, hry se sekají jako kdyby jsem nemněl dostatečně výkonný počítač jak už u série assassins creed nebo u dishonored.
Procesor: Intel Pentium Dual-Core
Frekvence procesoru: 2.3 GHz
Počet jader procesoru: 2
Velikost operační paměti: 6 GB
Typ operační paměti: DDR3
Grafická karta: AMD Radeon HD 7670M
Otáčky pevného disku: 5400 ot/min
Jsme dosti zmatený hlavně z toho že například Battlefield 3 rozjedu v pohodě bez lagů na ultra, ale assassins creed se mi laguje i na nejnižší nastavení i s rozlišením. Prosím vás dokáže mi někdo poradit?

Například teďka jsem zkoušel assassins creed 3 a ten jede uplně krásně bez problému slyšel jsem že přepnutí grafické karty se dělá v biosu a tam se prostě ta integrovana vypne ale když jsem to zkoušel tak jsem zde takovou vollbu nenasel.