Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem stale stahuje €

Ahoj..mam taky problem.mam novy mobil s Androidom a stiahla som si nejake aplikacie ako napr. hra ne gitare,piane, kiss test a tak.nie je ich vela.ale vzdy ked ich otvorim a hram ,vyskocia mi v hornej alebo dolnej casti obrazovky mi vyskocia intetnetove reklami a ked na ne nechtiac tuknem, spusti sa mi net.a kedze mam operatora O2 s ktorym mozem surfovat na nete za 50centov na den,tak mi to kazdy den stiahne 5O centov.viem ze to nie je taka strasna suma ale zatial asi 5 dni po sebe je to dost.mobil mi plati mama tak,ze jej chodi faktura len za to co spotrebijem a ked to zisti tak ma "odstreli".mam ich odinstalovat alebo sa to da vyriesit nejako inak...ak dakto vie poradit prosim o pomoc...dakujeeem :-)

Internet na Androide sa da velmi jednoducho zakazat v nastaveni. Na Samsungoch a HTC to byva v jednej obrazovke s nastavenim wifi, bt a pod. Akurat to ma casto nestastnu lokalizaciu, napriklad na HTC sa to vola mobilna siet, co navodzuje dojem, ze po vypnuti si uz nezavolas. Telefonovat samozrejme ide dalej aj po vypnuti akurat net ti nejde a setri to tym padom dost baterku. Pouzivam, ked som na horach.