Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Counter Strike Source Sekání hry při pohybu myší

Ahoj mám problém se hrou Counter Strike Source.
Když se napojím na nějaký server a začnu hrát ,a hned jak začnu pohybovat myší tak se začíná zasekávat hra a to se mi nelíbí,hledám nějakého člověka který měl stejný problém jako já a vyřešil ho díky za pomoc předem.

Moje PC:
Grafická karta: AMD Radeon HD 6700 Series (2GB)
Ram: 4GB
Procesor: AMD Phenom(tm) II X4 840 Processor (4CPUs), -3.2GHz

loading...

Tak jsem na to přišel sám jak to opravit musel spustit Správce úloh potom otevrit procesory najit si hl2.exe pravym tlacitkem na to kliknout vlastnosti/kompatibilita a zaskrtnout "Spustit tento program jako správce" a jeste "tento program spustit pro kompatibility spustit pro" Windows 7

IB updater.exe..............toto je program ktory ti to rusi!chod do programov odinstaluj program IB updater zadas ten prijebany kod ktory sa ti tam zobrazi a je to....robilo to aj mne ked som to odinstaloval islo vsetko ako malo...(treba chodit menej na porno stranky) :-D