Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PlayStation 2 Slim sekání her

Dobrý den, mám konzoli PlayStaation 2 Slim a z ničeho nic jse mi začali sekat hry které mi před pár dnama jeli plynule jako CoD 5, NFS Carbon, FIFA 13, vím že PS2 nemá moc výkoný Frame Rate ale ty hry se opravdu zhoršili budu rád za každou odpověď.

Jestli se ti sekají hry na PS2 tak se podívej jestli nemáš umatlané nebo poškrábané DVDčka, případně jemně očistit čočku laseru (něčím jemným). Taky už může být slabý laser.