Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ktore hry su najviac podobne Hitman absolution a Mafia2??

Zdravým, strasne vela hier už mam prejdutych, a neviem sa rozhodnut a hlavne najst hru podobajucu sa Hitmanu Absolution alebo Mafia 2...Hlavne aby boli dobre graficky spravene...Neporadí niekto??

hej,hej...tu poznám, aj som ju skúšal , graficky je dosť dobrá, len jediné čo mi na nej vadilo je to únavné hladanie dôkazov - vypočúvanie a zisťovanie či ide o pravdu alebo klamstvo. Na začiatku je to ešte ako tak zaújmave ale postupom času únavné

Jednotku som presiel minimalne 40x... Bola dobra - keby sa tvorcovia dost inspirovali podla nej, tak by to bolo super