Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem se spustenim hry

dobry den , nejdou mi spustit žádný hry mám win 8 a pořád mi to píše že mi ve složce něco chybí(nákej soubor a přitom tam je všechno) potom když to najdu a uložtu a vložim to tam tam mi to napíše aplikaci (0xc000007b) se nepodařilo správně spustit. directy mám mám i c++ a prostě mi to pořád nejde a fifa se mi například jenom spustí a pak hned spadne

nee myslim zy si to nepochopil... proste nam nejde spustit hra, ktera ma v sobe vsechno, je to pres kamosuv hard disk a je mi to slape v poho... jen jak ja mam win 8 takm mi tam neco chybi, jelikoz to hazi u vsech her ye tam chybi dll, ale naprikald u fifi to nepise ta rovnou spadne po spusteni opravdu nwm co stim.. >{

Když hra hlásí, že jí tam něco chybí a nejde spustit, tak je to většinou chybějící Dynamickou knihovnou ( .dll ) Zadej název té knihovny ( je to třeba: mscorlib.dll nebo system.dll ) co ti program vyplcne když ho chceš spustit do googlu a ten by měl najít pár webů odkud to stáhnout, ale bacha, takové weby mají hodně "download" tlačítek a jen jeden je pravý, ostatní mohou obsahovat AdWare nebo jiné svinctva. Doufám, že jsem pomohl.