Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s rozlišením u her - Roztáhlý obraz

Zdravím,

jak již z názvu zřejmě vyplývá, mým problémem je poměr stran u her. Mám notebook (poměr 16:9) s Win7, a když na něm spustím nějakou starší hru, která nepodporuje widescren, hra se přizbůsobí obrazovce, což ale nechci. Dřív mi to nedělalo a teď je to najednou u všech her. Nevybavuji si, že bych v poslední době instaloval něco nového nebo měnil nějaké nastavení. Na internetu jsem našel několik rad, ale nic mi nepomohlo. Prý to jde změnit v ovládacím panelu nvidie, ale nic takového tam nemám (v podstatě v tom panelu není nic užitečného k nastavení).

Budu vděčný, za každou užitečnou radu. Děkuji!

Nakonec jsem to vyřešil, ale nejsem si tak docela jistý, jak přesně :-D... V nastavení integrovaného grafického čipu od Intelu bylo škálováni zobrazení, ale nešlo to nijak vypnout ani s tím nic dělat... Ale pak jsem si všiml v seznamu zkratek, že se to dá ovládat pomocí kombinace CTRL+ALT+F11... Zkusil jsem to ve hře, tak se mi obraz stáhl na 4:3, ale když jsem ji vypl, tak byl tento poměr i ve windows. Prostě jsem s tím pak chvíli klikal a teď už to funguje správně :-D