Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ps3 - Ovladač nefunguje

Zdravím, mám problém ohledně ovladače na ps3. Nejdřív sem ho dal nabít přes USB kabel... Když jsem ho po dobití odpojil od USB, nešel nijak zapnout a vůbec nereaguje, ale když ho zapojím zpět do USB tak vše funguje a normálně se dají hrát i hry, když ho ale vytáhnu, tak se nic neděje.

Ps3 jsem zkoušel několikrát restartovat, ještě několikrát jsem to napojoval na USB kabel abych se ujistil že je to nabité a vše je nabité... když odpojím tak můžu mačkat co chci, ale nic se neděje.

Předem děkuji za rady.

Nevím jak rozbité.... No ten playstation mám týden nový, moc sem na něm ještě nehrál pouze připojene s kabelem, nespadl mi ani jednou.... nic se do něj nedostalo žadna tekutina nebo něco to vím jistě mam ho bezpečně schovaný. A když je připojeny přes kabel tak vše funguje i PS tlačítko vše je jak má být... ale bezdrátově nic nejde.

tady jsou ještě nějaké rady co jsem pročetl:

yeah i had this problem too until i decided to reset the controller by usnig a pin needle and pressing the little hole behind the PS3 controller. after that resync and when you turn on the PS3 make sure the controller is really close to the PS3 and you should not have any problems.

-> Zkus při vypnutém playstationu

a pak:

reset the controller, there is a small hole on the mid/righ top of the back of the controller, get a paperclip, bend it, and hit the button inside the hole
then plug it in, presss ps button
unplug it
press ps button again

> takže reset, připojit, zmačknout ps tlačítko, odpojit kabel, zmačknout ps tlačítko znovu

Dobrý den koupil sem si bezdrátový ovladač na ps3 od sony chvíli fungoval normálně ale pak se z ničeho nic zbláznil jako by byla zmáčknuta sipka do strany a furt se to posouva do strany nevím co stim poradíte?

rozbilo se mi na ovladaci nabijeni na druhem ovladaci toje ok ale na tom prvnim ho nemuzu nabi a kabel funguje kdyz to zapojim tok se mi nenabiji je chyba v tom připojovacim na ovladaci jde ten ovladac jinak nabit?