Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HTC Sensation Gta Vice city problem

Ahoj.Mam problem s touto hrou na telefonu.Hra se seka i na nejmensi nastaveni a pak se sekne uplne a telefon se vypne.Bohuzel jsem si na 99.9% jisty ze je to chypa grafiky(ne mobilu) ale grafiky Adreno 220.Bratr ma EVO 3D(stejne HW a problem je stejny)kdezto stejna verze jede na Galaxy SII normalne(ale taky ma nizsi rozliseni)ale i tak trosku me to stve kdyz na google play je telefon mezi podporovanymi :/

Aha tak co jsem zjistil oficialne na HTC Sensation neni(na google play) coz je vesele pac kdyz hra vysla mobil byl mezi podporovanymi :D Hlavne kdyz hru zvladne i SE Xperia Play ktery ma jen jedno jadro a hlavne jen adreno 205...

Jo kamarad ma Galaxy SII a tomu to jede snad 60Fps pri max detailech :) Jinak mozna slo protoze to bylo pri nastupu hry(12.12) Co jsem koukal Xperia Play je podporovana hra na ni jede ale seka se i pri nizsich detailech(co cekat)
Zajima me jestli bude rockstar rozsirovat podporu nebo ne pac moc mobilu podporovanejch neni a z vetsiny co je to jen iPhone a Samsung a pak HTC one X...ale rekl bych ze i starsi mobily s PowerVR 540 a Adreno 220 by hru zvladli(na nizsi detaily)

UPDATE:
We are continuing to look into this issue reported on certain devices: in particular, those with non-Mali-based GPUs such as as the HTC Rezound ADR6425LVW or the Xperia S. We will be continuing to look into this issue.

Tohle psal R* 16.1 2013 ohledne problemu s nefunkcnosti chipu 220(oba telefony ji maji a dela to to same jako u meho)
Fajn ze se to resi...velka sance ze si zahraju i ja :)