Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Steam - Bezpečnost

Zdravím, chci Vás poprosit o pár rad,jak nejlépe dopomoci tomu,aby můj Steam účet nebyl zneužit.

I když vím,že Steam je bezpečná služba a vaše uložená data drží v co nejvyšším možném bezpečí,je i přes to pár případů,kdy byly Steam účty ukradeny.

Jak předejít tomu,aby se něco takového stalo dříve,než bude pozdě?

Máte nějaké tipy,jak zvýšit bezpečnost účty,aby (je-li to vůbec možné) se stal prakticky "nedobytným"?

Mám na Steamu už investováno několik tisíc korun a nerad bych se ho v nejbližší době vzdával :)

Za jakoukoliv odpověď děkuji.

To opravdu stačí? Steam guarda mám samozřejmě zaplého... + díky své paranoie jsem si to trochu pojistil asi 30ti místným heslem,kdy kombinuji písmena i čísla :D

Nic jiného už není potřeba?

taky jsem někde četl,o případném patchi osvobozující hry od Steamu... ale zajímalo by mě,jak by to dopadlo s hrami,které jsou přímo na Steamu zakoupené a nemají tudíž žádné CD nebo klíč pro aktivaci... případná instalace a aktivace by se musela domyslet :)

Myslím,že se ale krachu Steamu bát nemusíme :) Valve je celkem dost slušně finančně zabezpečené a díky Steamu i dlouhou dobu zůstane :)