Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Games for Windows ... na windows 8?

Zdravim,
mám maličký problem s GFW, konkretne u Batman Arhkam City. Po zapnutí by mi po stlačeni tlačitka HOME mala vyskočiť taká tabuľka kde si založim offline účet a možem si hrať :) už som tu hru neraz hral, ale na windows 7, dnes som presedlal na osmičku :) a robi mi toto, mal som s tym problem už davnejšie ale vtedy som to neriešil.
Neviete čo s tym? Nejaká finta v registroch? :-) alebo špecialny program, proste aby mi ukladalo savy.
Vďaka :)
lock (karel)

nemam original :-P zatial, ale hladal som na googlei a veľa ľudi pisalo že im to neide ani s online učtom, proste v tej hre sa ta tabulka vobec nezobrazi, takže sa neda pripojit ani na online ani offline ani vobec nič, možem hrat ale ked vypnem a znova zapnem tak neostanu savy a možem hrať znova