Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mám problem z hrou CSGO!!!

Zdravím, mám problem s hrou csgo. Hrajem hru asi 20 minut a tak mi komp resetne z ničoho nič a niekedy hrajem aj 3 hodiny a nič. Dneska to bolo asi 7 restartov a už neviem čo mam robit. Nechcem aby mi pc dodrbalo. Počítač je nový, má asi 1 mesiac

Zkontroluj,jestli nemáš levou stranu PC (z tvého pohledu) opřenou o stěnu.

Potom pošli teploty svých komponentů.

Použij například HW monitor od CPU-ID hwmonitor.html trial je zdarma.