Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kousání her na PC

Ahoj, potřeboval bych s něčím pomoc...
Jedná se o kousání her na mém PC. Například dříve jsem normálně na pohodu a na nejvyšší kvalitu pařil GTA IV. Ale teď - Na každém kroku se to tak trochu pozasekne, nebo jak bych to řekl. Moc prosím o pomoc, kdybyste věděli, čím by to mohlo být.

INFO o mém PC:
Operační systém: Windows Vista
Procesor: Pentium (R) Dual-Core CPU E5200 @ 2.50GHz 2.50 GH z
Paměť (RAM): 3,00 GB
Typ systému: 32-bitový operační systém

Moc děkuji za každou odpověď.

jj jak kámoš, pré hele vole mám Assassins Creen III a neseká se mi jdu k němu a má tak 15fps kkt :-D

jinak film ti taky běží na 24fps a nikdo si nestěžuje (tam to řeší motion blur - implementace i ve hrách), teď nedávno vlastně Peter Jackson natočil Hobita ve 48fps a moc to lidem nesedlo moc plynulý (nezvyk) :-D