Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Far Cry 3 grafika(plynulost hry)

Zdravím,

Notebook s : procesor Intel Core i5-2430M s frekvencí 2,4GHz (turbo na 2,9) , RAM 6GB , graf. NVIDIA GeForce GT 540M 2GB .... nejde mi to plynule, ( už jsem zkusil i 1280x720, doporučeno 1366x768 / grafiku na low )

nevíte jak mám ulehčit pc(systému) aby mi to šlapalo ????

Sniž detaily vody, stínů, osvětlení atd.
Rozlišení dej takové, jaké podporuje tvůj ntb, čili 1366x768 ...
Nainstaluj si nejnovější grafické ovladače ze stránek ovladačů pro notebooky, a použij chladící podložku, nebo notebook alespoň vypodlož, aby vzduch mohl lépe cirkulovat.
Stáhni patch 1.01
Povypínej nepotřebné procesy.

víc s tím neuděláš.

Zkontroluj jestli když máš zaplou hru jede mobilní grafika a né právě ta integrovaná...

Ten patch musíš nějakým způsobem nainstalovat, protože je klíčový, bez něj se nehneš. Zkus najít něco na googlu.

A konečně v singleplayeru doplňuje nový zvuk při zoomování foťáku, odstraňuje chyby s některými texturami vody a zlepšuje plynulost i stabilitu.