Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Max Payne 1/2 - Steam Error

Zdravím,zakoupil jsem včera Max Payne jedničku i dvojku na Steamu ale po spuštění hry se nic nestane.

Musím aplikaci vypnout ve správci úloh a po nastvení kompatibility s Win98/ME mi hra vypíše tuto hlášku:

Exception in startupInit:Directory \data not found

U obou dílů stejné.

Neví někdo co s tím? Chtěl jsme si zavzpomínat na staré časy a takhle to dopadlo :/ :D

+ Zkoušel jsem hry spustit v kompatibilitě s Win98/ME ale beze změny.)

Bezúspěšně jsem šmejdil několikrát... ohledně Max Payna 1/2 jsou na fórech jen příspěvky,které řeší spuštění v režimu kompatibility s Viw98/ME

+ Update- Zkoušel jsem stáhnout Warez verzi Max Payne 2 a ta jede v režimu kompatibility bez problému.
Max Payne jednička Warez má stejný keci,jako jeho Steam kolega.

Se Steam verzí se normálně nic nestane a s nastaveným režimem kompatibility se ukáže tahle - B3368 - tabulka s errorem.

No nic,zkusím ještě zaGooglit :)