Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Minecraft server přes veřejnou ip

Dobrý den, chci požádat nějakeho zkušeneho člověka aby mi poradil jak založit minecraft server přes veřejnou IP- server mi ukazuje že je online ale píše mi to Bad login proto vás porsím, jestli by ste byli tak ochotni a pomohli mi stím (jestli server pujde sem ochoten vám darovat první dvě VIP-200,150 kč) Přidejte si mě na skype jako : Araniel-(obrázek Assasin creed 3 ) jestli bude nějaky problem s přidanim tak mi napište do komentu , Děkuji moc

Věřím že se někdo najde

Veřejná IP znamená,že musíš mít zařízený hosting na nějakém serveru.

Podle formulace tvého příspěvku si nejsem jistý,zda by jsi byl ochotný platit nějakých 5€ měsíčně

Možná se mýlím,takže si to můžeš zařídit tady www.minecraft-hosting.cz

Příkazy (/register,/login,/money...) se nastavují a používají na Bukkit Serverech. S tím já ale bohužel žádné zkušenosti nemám.