Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vánoce na steamu jsou tady!

Zdravím,tak je to tu! :D

Obrovské slevy na všechny tituly na Steamu začaly dneškem (20.12.2012) a končí 5. ledna 2013

Pochlubte se vašimi nákupy. :)

Veselé Vánoce a dobře utracené peníze na Steamu všem! :D

Edit: Hned ze začátu musím říct,že mě tohle mrzí : TWR2A vsadím svoje nejlepší boty,že v tom rámečku dole má být Bethesda...

No, když už mám FEAR 1 + dva datadisky a FEAR 2: Origin (všechno ze Steamu), tak se to moc neoplatí…
FEAR 3 nechci.

Ať dělám, co dělám, při pokusu i koupi Reborn vyskočí:

Došlo k chybě při inicializaci nebo aktualizaci transakce. Vyčkejte chvíli a opakujte akci nebo požádejte o pomoc službu podpory.

No tož nechť si to Valve či kdo narve do špic…