Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MINECRAFT a nový PC! DŮLEŽITÉ !!!

Čao všem tohle je důležitý a hodně!

Můj pc: DELL Vostro470
Firewall: off
Problém?: při zapnutí mc mám u všech serverů 1 čárku signálu a nelze nic rozbít ani zabít.
Program?: píše mi to že musím použít následující program pro vypnutí FW: Symantec Endpoint Protection

Co s tím ? jak to vyřešit? co dělat?

Díky moc všem

Promiňte docela mě to nervuje že nejde ani MC ale Skyrim šlape na jedničku ...

Jdu hrát MC s přítelem na starém pc mám signál normální ale teď mám jen jedno čárku a jakmile něco sním nebo rozbiju nepřidá mi to hungerbary ani kostičku nevím jak lépe to popsat. Na vypnutí firewallu musím použít Symantec Endpoint Protection protože v Ovládacích panelech mi nejde kliknout ani na jednu věc pokud chcete obrázky dodám ale lépe to popsat nejde