Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno GTA IV - problém s načtením

Ahoj, mám problém se hrou GTA IV. Ještě poměrně donedávna šla úplně v pohodě, poté jsem jí odinstaloval a dnes znovu instaloval. Avšak objeví se problém - po spuštění (at již přes RSGS -bez patche nebo normálně přes ikonu s patchem) se nic neobjeví. Když jsem sledoval procesy, tak po kliknutí na PLAY se objeví proces LaunchGtaIV.exe , po pár sekundách se k němu přidá GTAIV.exe , a asi za 2 sekundy oba zmizí. Zkoušel jsem i spusit jako administrátor, nic nepomáhá, a počítačem to také nebude, jelikož ještě před měsícem jsem opatchovanou hru na 1.0.6 hrál na rozlišení 1028x764 na střední/vysoké detaily. Díky za odpovědi. ;)

P.S.-Hra je samozřejmě legální, zakoupena na DVD asi před 3 lety.
P.P.S- OS- Windows Vista 32-bit

máš nainstalovanej GFLW? zkus tam dát poslední 1.0.7.0 patch pak to jde spustit bez toho RSGS. Ono to chce celkem dost chujovin ke spuštění, pokud něco chybí tak jsou s tím problémy.

Ne, warez jsem nemyslel. Nalomené = poškozené, třeba instalací/odinstalací všeho možného, což může zanechat následky (konflikty verzí, ovladačů..)

Jinak, GTA4 je kapitola sama pro sebe, PC konverze se opravdu nepovedla. Hlavně, že tam nacpali stopadesát ochran a registrací. A GfWL je katastrofa sama o sobě :x:

Mohu se zeptat, co je popsáno špatně?

--Jinak přesně podle návodu
-Originál - ano
-Modifikace - ne
-Konfigurace pc - CPU-Intel Core 2 Duo, RAM 4Gb, ATI Radeon HD 4850
-Patche - zkoušeno již 3x, jednou s 1.0.6, jednou s 1.0.7 a jednou ještě základní verze po instalaci (ještě ta s RGSC)
Firewall - GTA IV ve firewallu povoleno, antivirus vypnut, stále nic
Vlastní popis - popsáno již výše