Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Far Cry 3 Nezobrazuje se zaměřovač

Dobrý den když jsem si koupil konečně optiku na zbraň tak jsem zjistil že když přiblížím tak nevidím kříž zaměřovací ani u luku nevíte někdo čím by to mohlo být viděl jsem na fóru někde že stačí vypnout widescreen ale to mi moc nepomohlo.Každou pomoc ocením děkuji.

Měl bych taky otázku. Jak se dá nastavit to vyhlazování pokud nemám ADM? Mám jen Intel(R) Graphics Family. Ani na netu jsem to nenašel a docela mě to sere když mám rád sniperky a jiné vymrdávky :D Děkuji předem za odpověď.