Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dobrá hudba pro upoutávku na herní kanál

Ahoj lidi, dělám upoutávku na náš herní kanál a potřeboval bych poradit dobrou hudbu ( popřípadě odkaz ) na upoutávku pro herní kanál.
Mělo by to trvat celkem tak max 2:00. Napadla mě Óda na Radost ale boužel to trvá tak 15 min :-( a nepodařilo se mi najít jen 1 minutovou verzi kde bude vyvrcholení.
Hudba by se měla hodit k epickým herním záběrům které budou trvat tak max. 2 sek. a k záběrům killů např. sniperkou do hlavy nebo výbuch atomovky :-)
Za každý song děkuju a prosím jestli to pude tak dejte odkaz k němu.

Nevím, zákon to přímo neřeší:

§ 31 Citace
(1) Do práva autorského nezasahuje ten, kdo
a) užije v odůvodněné míře výňatky ze zveřejněných děl jiných autorů ve svém díle,
b) užije výňatky z díla nebo drobná celá díla pro účely kritiky nebo recenze vztahující se k takovému dílu, vědecké či odborné tvorby a takové užití bude v souladu s poctivými zvyklostmi a v rozsahu vyžadovaném konkrétním účelem,
c) užije dílo při vyučování pro ilustrační účel nebo při vědeckém výzkumu, jejichž účelem není dosažení přímého nebo nepřímého hospodářského nebo obchodního prospěchu, a nepřesáhne rozsah odpovídající sledovanému účelu;
vždy je však nutno uvést, je-li to možné, jméno autora, nejde-li o dílo anonymní, nebo jméno osoby, pod jejímž jménem se dílo uvádí na veřejnost, a dále název díla a pramen.
(2) Do práva autorského nezasahuje ani ten, kdo výňatky z díla nebo drobná celá díla citovaná podle odstavce 1 písm. a) nebo b) dále užije; ustanovení odstavce 1 části věty za středníkem platí obdobně.

Český autorský zákon nestanovuje žádnou toleranční dobu, která by vymezovala hudební citaci. Bývá zvykem, že se za citaci považuje ukázka do 30 vteřin, tento zvyk však vychází z toho, že na takové ukázky nebyla doposud podána žaloba.

http://cs.wikipedia.org/wiki/Wikipedie:WikiProjekt _Autorsk%C3%A9_pr%C3%A1vo/Obr%C3%A1zky_a_fotografi e#Hudba_a_film