Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CoD Black Ops

Ahoj mám Windows 8 a zde je můj problém: Když spustím CoD Black Ops tak místo ukazatele mám pořát to kolečko načítání a nejde mi ani přeskočit ta úvodní ukázka+ jak tam mluví to toho mikrofony ty čísla, pak se mi načte úvodní obrazovka ale taktéž nejde nic vybrat ani odkliknout a po chvíly se hra zasekne a musím ji vypnout přes správce úloh.Nevím v čem by měl být problém tento problém jsem měl už na Xp zkoušl jsem nainstalovat PhysX, aktualizovat ovladače graf. karty, DirectX.V hardwaru by neměl být problém na svém počítači rozjedu Call of Duty:Mw 3 a Mw 2, které jsou novější než tato.Prosím o nějakou radu.

Mám přesně tento problém: watch
Ale já se nedostanu ani do menu.Pořád tam mám PRESS ANY KEY ale v ruštině jenže na to nejde kliknout a když zapnu správce úloh tak hra neodpovídá.Jak jsem psal již výše rozjedu MW 3 a 2 což jsou podstatně novější hry.

Tak mě napadá, zdali tohle už nezačali u Valve nějak trestat. Hry na Steamu kupuji jen tak, jak si ve Valve přejí, abych případným možným problémům předešel.

Ale spíše si myslím, že problém bude jinde.

V tom videu píšou: "this fix has been confirmed to work for most people having this problem! download it here: 2Io4F instructions in readme". Zkoušel jsi to?