Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skoro žádná hra mi nejde..

Zdravím, mám Notebook Acer Aspire 5732z a doslova žádná hra mi nejde. Nainstalování v pořádku pak chci hru spustit a buď mi to vyhodí hlášku Chyba v příkazové řádce 0xc000007 , nebo d3dx9 (39-41-43).dll a také systém windows nemůže otevřít soubor. Moc prosím co stím už fakt nevím. Díky

Většinou na stránkách výrobce. Jinak žádná grafika neni oddělená :D. Jak by pak jinak fungovala že? Záleží podle toho od jakého výrobce je tvé GPU (grafická karta). Jestli od ati, tak si pogoogli ati drivers a tam už ručně zadáš parametry a podle toho ti to vyhledá vhodné ovladače. Pokud nvidii, tak by to mělo být podobně, ale já nvdii nevlastním, tak nevim.