Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Assassins Creed 3 - procesor

Zdravím,

Koupil jsem si AC3 a když jsem se podíval na HW nároky, jediné, co tak nějak nesedělo byl procesor. Všichni mi říkají, že to mám zkusit.. Ale když hru rozbalím, dám do PC a nepůjde, nemám šanci na reklamaci. Proto se tedy ptám vás, jestli bych hru na tomto procesoru rozjel alespon na nízké detaily.

Procesor: Intel(R)Core(TM)2 Duo CPU E4500 @ 2.20 GHz 2.20 GHz

Předem děkuji za odpovědi,

Mison

Na nízké detaily určitě. A kdybys trochu táktnul ten procík, tak by to bylo cajk. GPU nic moc, ale jak říkám. Na nízké detaily ti to pojede. Jen je v Bostonu bug, že ti FPS klesne a je to nehratelné. Má to 99% hráčů i s High end sestavama. Já mám HD 7850 1Gb GDDR5, Phenom II x4 @ 3.6Ghz, 4Gb RAM DDR2 a než jsem přijel do Bostonu, měl jsem min70-110FPS. Teď mám 25-30 pro mě nehratelné.

Takt by pomohl,ale musel by to přetáhnout tak o 150% aby poznal změnu :) špatně optimalizovaná hra,je špatně optimalizovaná hra...

Hlavně že pánům s joystickama (PS3,X-Box360) se to neseká,že? :P Na PC už se dneska prdí. :/