Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Steam - Zapomenuté heslo

Zdravím Vás,

Zapomněl jsem heslo na steam a když jsem si chtěl nechat poslat nové tak mi na email nic nepřišlo. Psal jsem i na technickou podporu steamu a už to jsou tři dny a pořád nic. Stal se Vám taky tento problém? Mám tam dost her a nechtěl bych o účet přijít. Díky za každou radu

Někdo kurvý herní svět, jiný zase češtinu. Co se dá dělat.

Steam je naopak zachránce PC platformy (z pohledu toho že se vývojáři budou orientovat jen/hlavně na konzole), naučil spoustu lidí hry si kupovat a ne krást. A funguje naprosto standardně. Stejně tak jsem nezaznamenal žádné problémy s Originem a UPlayem (ty mám výrazně kratší dobu než Steam).

Co tam máš dalšího? :-p