Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Call of Duty Black OPS 2

Zdravím, koupil sem si COD Black Ops2, pač stáhnutá mi hodila chybu v konzoli Error during initialization: Unhandled exception caught, neřeším...
Ale ten samý problém mi dělá i Original :-// Support hry nechávam až poslední možnost...

Děkuji.
PC:
ATI 6990
CPU:AMD FX 8120 BE
RAM:8Gb
Power 700w.

Dobrý den, mám problém se spuštěním Call of Duty : Black Ops 2. Hru mám legálně zakoupenou. Při zapnutí my vyskočí okénko s upozorněním Steam client service a ptá se mi to jestli chci aby tento program provedl změny. Zaškrtnu ano ale nic se neděje. Prosím o radu. Jsem zklamaný z toho, že to nejde.

zdravim ja mam tiez kupenu originalku a robi mi to to iste zaskrtnem to iste a nic alebo naskoci cierna obrazovka a nic sa nedeje hra len hudba predtym som to hral v pohode a na druhy den nic a steam ukazuje ze som v hre uz som s toho na prasky uz som skusal vsetko mozne poradte niekto prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiim