Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kompatibilita s Win8

Zdravím,nemám dotaz jen mě napadlože by to mohlo někomu pomoct.
Je to taková maličkost ale přesto užitečná.

Po několika pokusech s patchy,virtuálními OS atd. jsem přišel na to,že hry spuštěné v režimu kompatibility s Win98 ME (původně jsem zkoušel jen WinXP)fungují pod Win8 perfektně.

Odzkoušené hry :

Max Panye 1/2
Warcraft 3 Reign of chaos/Frozen throne
Farcry
Penumbra Overture
Diablo II

Ok,doufám,že to někomu alespoň trochu pomůže

a pokud ne,můžete napsat sem a pokusíme se to nějak rozchodit :)

zdravím, no tématem jsi se do mne strefil, ale přestože znám tuto možnost, tak při založení DVD a spuštění instalace se tato možnost vůbec nenabízí. Mám win 8 PRO 64 bit, takže se zde ani nenabízí možnost spuštění v režimu kompaktibility.