Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přechod z WIN xp na WIN 7- Ovlivní to výkon u her?

Zdravím,
jak jistě všichni víte, tak v dnešní době se herní "pecky" začínají vyvíjet převážně s podporou technologie
D_X 10, případně D_X 11 a proto mají lidé s xpéčky smůlu a to je přesně můj případ.

Proto bych chtěl přejít na win 7, ale bojím se stráty výkonu, vím že WIN 7 žerou více paměti RAM, ale to mě zas až tak netrápí, moje obavi jsou o výkon procesoru, bojím se že hry, které jsem dříve hrával na 30fps půjdou na 25.... Někdo říká, že jsou xp na tohle lepší, ale někdo zase říká že WIN 7 jsou sice o něco náročnější, zato jsou na tom s optimalizací mnohem lépe.

Je to pravda? Poběží mi hry na WIN 7 lépe nebo hůře?

Moje sestava:
procesor: intel core 2 duo E4600 (2,4GHz)
RAM: 4Gb DDR 2 (2x2) (666MHz)
grafická karta: Nvidia Geforce GT440

Předem díky za všechny odpovědi.

Díky, no co mi zbývá, tak se na to vrhnu! Ten vzhled WIN 7 dám na nejúspornější a uvidím jak to poběží, jinak je mi líto že musím opustit win xp, podle mě je to nejlepší OS vůbec, ale co nadělám, když D_X 9 už se ty novější hry nedělají....