Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dishonored - čeština

Dobrý den
Dishonored má vyjít s oficiální češtinou, ale když hru zapnu je v angličtině a ani v nastavení nikde nevidim možnost přehodit jazyk. Mohl by mi někdo poradit jak se to dělá?
Děkuji

Ze Steamu, ale na Steamu v Česku jsi ji nenakupoval, že?

Pokud jsi koupil nějakou divnou verzi hry (určenou pro jiné státy), protože byla levnější, tak máš smůlu, jsi bez češtiny. Český Dishonored se jmenuje "Dishonored RHCP" a obsahuje angličtinu, ruštinu, maďarštinu, češtinu a polštinu.

Jestli by zabralo nějaké překopírování souborů české verze do adresáře hry na Steamu, netuším.
A nebo nespekuluj a kup si hru normálně.