Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sapphire 7850 a problikávání stínů v Mafii 2

Zdravím,
mám takový problém: po instalaci mafie 2 jsem zjistil, že mi lehce problikávají stíny - zatím jsem to pozoroval hlavně u Vita na ksichtě a ve stínu celé jeho postavy, u stínů ostatních objektů je to jen když stojí ("kostičkovyný" okraj stínů), když se pohybují, tak je vše ok. Nastavení mám vše na vysoké, ovladače 12.8 - zkoušel jsem si s nastavováním různě hrát, ale nic nepomohlo. Pokusil jsem se to natočit a nahrát na youtube, bohužel přes všechnu tu konverzi to moc vidět není - asi nejpatrnější je to na tom kufru, co drží a na obličeji té ženské. Zkoušel jsem i další hru CoD4 a vypadá to, že se to projevuje i tam. také jsem zkoušel odinstalovat catalysty a vyzkoušet na integrované grafice, také nepomohlo... Našel jsem, že něco podobného se tu již řešilo, ale důvodem poruchy byl slabý/starý hardware, což u mě asi neplatí. Čím to mlže být?
Děkuji za odpovědi!
PS.: Řešil jsem to již na pc poradně, odkaz tu.

Pri hraní Skyrimu som narazil na divné kostrbaté tiene. Hneď som si spomenul na tvoj problém. Mám GTX 660, takže chyba hardwaru je vylúčená. Ani v Catalystoch problém nebude. Všetko u mňa beží na ultra. Nainštalujem Mafiu 2 a uvidíme čo to spraví.