Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní jméno

Ahoj lidi,
pudu rovnou k věci, hledám nějaký dobrý herní jméno a už mě fakt nebaví někomu jméno krást jako L-Core ( sorry L-Core :puff: )
Neznáte nějakou stránku kde je nějaký generátor takových jmen? Popřípadě nějaký seznam.

Lidi co kopírujou něčí herní jména bych řezal, ale poradim ti.. Nejlepší je, když sk vymyslíš jméno, který nedává smysl a jednoduše se píše. Má to jednu obrovskou výhodu. Ať se budeš registrovat kamkoliv, nikdy nebude tvoje jméno zabraný a proto na něm nemusíš nic měnit(např tečku uprostřed jména). Já z toho vždycky vycházel a skončil jsem u tohohle jména.