Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem paypal

Dobrý den, prosím o radu, peníze na účtu paypal mám, tak jsem si vyhledala zboží na ebay, dole byla kolonka zadání objednávky, potom náhled objednávky a poté přejít na paypal a po kliknutí se mi zobrazilo login, tak jsem se přihlásila jenže potom byla jediná možnost platit přímo kartou a není možnost jak se dostat na můj paypal účet, abych mohla zboží zaplatit, ani žádný jejich PP účet. Další možnost která mě napadla je zaplatit přímo z účtu, jenže prodejce nejspíš nikde nemá uvedený mail, navíc takto bez objednávky to by stejně asi nešlo, děkuji za odpověď. Tak jsem ještě zkoušela, zadat objednávku u jiného prodejce a tam stačilo potvrdit peníze z účtu (nejspíš by to tam šlo) Je možné, že první prodejce, má zadáno pouze platit kartou? Děkuji.

Děkuji, je tam přímo kontaktovat prodejce, ale je tam pod přezdívkou, jako třeba na Aukru, mám ho tedy požádat o mailovou adresu a poté přez záložku na mém účtu paypal send money, zadat jeho mail, částku a odeslat, podud mi to tak prodejce schválí odeslat (né přez kartu), tak to málo opravdu stačí? Nebo vlastně prodejce mi musí zaslat číslo svého paypal účtu, nevím přesně jak to je., moooc děkuji.