Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Divine Divinity, hraje tu někdo, nebo hrál?

Rozehrál jsem tuhle hru a moc mě baví. Příjemné RPG, které se trochu podobá diablu, trochu Balduru a drobátko Falloutům jedničce a dvojce.

Pokud někdo znáte, uvítám tip. Zrovna jsem prošel farmářskou oblastí, pro připomenutí schyzofrenický rytíř, tajemný vrah, synáček zabitej trollem, generál Alexa etc. Když jsem přišel do tábora vojáků, nějací tři příšeřáci v cut scéně zmanipulovali mysl vojáků a ti po mě teď jdou. Mám dilema, můžu to tam vykydlit? Jsou za ně fajn XP a jako nepřátelé jsou slabí, nicméně pokud se dají nějak vyléčit, radši bych to řešil takto...

Přidejte klidně i svou zkušenosti s touto super hrou:)

Len pre istotu: zobudil si sa v nejakom baráku so starým chlapom? Nepamätám si že by tam na mňa útočili vojaci, ale viem že som zabíjal všetko čo na mňa útočilo, takže v pohode ich zabi. BTW ak nemáš originál ani nerozohrávaj. Sám som urobil tú chybu že som upirátil a nemohol som hru dohrať:.(

Jojo, je to ta hra, kdy začínáš tak, že se probudíš v chatové osadě léčitelů.
EDIT: jo, vojáci jsou jako lidská rasa defakto hodní a neagresivní, nicméně jim někdo zmanipuluje mysl, takže po mě šli. Byla na to i cut scéna. Mě šlo jen o to, jestli je vymlátit, nebo je u někoho možné je dát dokupy..Vzhledem k tomu, že na mě útočí jen vojáci v jedné lokalitě, tak nevím..Stejně jsem je už rozsekal:)