Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Batman Arkham city - nenačítají se originální CD

Prosím o radu s originální hrou Batman Arkham city. Při vložení orig. nosičů s hrou se mi ani jeden nanačte, přitom jiná CD a DVD se normálně načítají. Mám operační systém Windows 7 ultimate, 32bitový. Na obalu hry jsem zjistil, že hra požaduje 64bitový, nemohl by být problém v tomto. Pokud ano, jak by se dal operační systém změnit z 32 na 64bitový aniž by se musel přeistalovat celý počítač. Děkuji za odpověď.

Možná trošku hloupá otázka, ale co znamená nenačte? Nenajede autorun? Disk není načtený ani v "Počítači"?

Ještě je tu možnost, že je hra vypálená na formátu DVDčka, které tvá mechanika nepodporuje - nepravděpodobné. A nebo může jít o nějakou ochranu disku, se kterou si mechanika neví rady.

Zkus pro jistotu poslat, co máš za mechaniku. ;-)